Läbimõeldud jatoimivad lahendused.

Mobiilirakenduste loomine

Nutiseadmete kasutuse kasv loob huvitavaid võimalusi uute teenustega turule sisenemiseks. Tegeleme rakenduste ärianalüüsi, prototüüpide ehitamise, kasutuskogemuse (UX), disaini, programmeerimise, maksesüsteemide, QA testimise ja kõige muuga. Loome native Androidi & iOS rakendusi, internetipõhised HTML5 äppe ning ka mobiilimänge.

Veebilahenduste arendus

Loome kasutajasõbralikke veebilahendusi - kodulehti, e-poode, kampaanialehti, maandumislehti, portaale ning veebirakendusi. Pöörame suurt tähelepanu ka veebilahenduste mobiilisusele (responsive web design). Garanteerime pikaajalise koostöö, pakkudes vajadusel ka projektijärgset professionaalsel tasemel järelteenindust, haldust ning hilisemat arendust.

Kasutajakogemus (UX) & Disain

Hea disain loob positiivse esmamulje ja muudab külastajatele info kättesaamise lihtsamaks - ning läbi selle suureneb ettevõtte müük. Enda töid teostades paneme suure rõhu visuaalsusele ning lahenduste kasutajasõbralikkusele (UX). Usume, et ilusat disaini peab olema ka mugav kasutada! Peale veebilahenduste ning rakenduste disainimise tegeleme ka firmastiilide (CVI) ja logode loomisega.

Partnerlus startupide ja firmadega

Oleme arenduspartneriks erinevatele startupidele ning ka alles idee faasis tegutsevatele äridele. Töötame koostöös välja ettevõtte brändi, äriloogika ja digitaalsed lahendused - ideedest kuni tulu teenivate teenuste ning toodeteni. Pakume ka nõustamist ning aitame vajadusel kontaktidega!