Läbimõeldud jatoimivad lahendused.

Mobiilirakenduste loomine

Nutiseadmete kasutuse kasv loob huvitavaid võimalusi uute teenustega turule sisenemiseks. Tegeleme rakenduste ärianalüüsi, prototüüpide ehitamise, kasutuskogemuse (UX), disaini, programmeerimise, maksesüsteemide, QA testimise ja kõige muuga. Loome native Androidi & iOS rakendusi, internetipõhised HTML5 äppe ning ka mobiilimänge.

Veebilahenduste arendus

Loome kasutajasõbralikke veebilahendusi - kodulehti, e-poode, kampaanialehti, maandumislehti, portaale ning veebirakendusi. Pöörame suurt tähelepanu ka veebilahenduste mobiilisusele (responsive web design). Garanteerime pikaajalise koostöö, pakkudes vajadusel ka projektijärgset professionaalsel tasemel järelteenindust, haldust ning hilisemat arendust.

Kasutajakogemus (UX) & Disain

Hea disain loob positiivse esmamulje ja muudab külastajatele info kättesaamise lihtsamaks - ning läbi selle suureneb ettevõtte müük. Enda töid teostades paneme suure rõhu visuaalsusele ning lahenduste kasutajasõbralikkusele (UX). Usume, et ilusat disaini peab olema ka mugav kasutada! Peale veebilahenduste ning rakenduste disainimise tegeleme ka firmastiilide (CVI) ja logode loomisega.

Sisuturundus & blogi haldus

Sisuturundus teeb ettevõtte paremini Internetis nähtavaks. Hästi kirjutatud blogipostitused ja artiklid toovad kliente märksõnade abil ettevõtte kodulehele ja kanalitesse. Sealjuures ei ole sisuturunduse mõju lühiajaline. Kord juba avaldatud sisu töötab edasi pikema aja jooksul, tuues järjest uusi potentsiaalseid kliente neid huvitava info ja seega ettevõtte juurde. Loe edasi

Tarkvaraarendus & veebirakendused

Meil on pikaajaline kogemus tarkvara arendamisel ning juurutamisel. Tööprotsessi juures kasutame kaasaegseid tehnoloogiaid. Veebilehitseja poolelt Bootstrap, Angular.js ja jQuery raamistikud. Serveri poolelt PHP ja Laraveli raamistik. Andmebaasi mootorina MySQL-i, MongoDB-d.

Liitreaalsuse (AR) lahenduste loomine

Oleme üks Eesti kõige kogenenum liitreaalsuse (Augmented reality) lahendusi loov digiagentuur. Kasutame enda töös Google ARCore ja Apple ARKit raamistikke. Liitreaalsus loob hämmastava kasutajakogemuse ning suurendab seeläbi teie toodete müüki.

3D Modelleerimine & visualiseerimine

Visualiseeri ning presenteeri enda tooteid juba enne nende valmimist. Loome ka 3D mudelist visuaalseid renderdusi (pilte), mis võimaldavad toodetest luua võimalikult realistlikke näidiseid sobivas keskkonnas.

Partnerlus startupide & firmadega

Oleme arenduspartneriks erinevatele startupidele ning ka alles idee faasis tegutsevatele äridele. Töötame koostöös välja ettevõtte brändi, äriloogika ja digitaalsed lahendused - ideedest kuni tulu teenivate teenuste ning toodeteni. Pakume ka nõustamist ning aitame vajadusel kontaktidega!